sestdiena, 2013. gada 16. marts

Revlon Lip Butter

Šis ir tas gadījums, kad produkta nosaukums vien spēja mani pamudināt uz pirkumu. kas, starp citu, izrādījās visai veiksmīgs.

Revlon Lip Butter Creme Brulee 095

Lūpu sviests no Revlon klājas tiešām gludi un viegli kā sviests. Tam ir maiga, patīkama konsistence, kas uz lūpām, vismaz tonim 095 Creme Brulee, ir puscaurspīdīga.

Neskatoties uz to, šis sviests nav žēlsirdīgs un pielaidīgs - pat vismazāko lūpu sausumu vai negludumu tas pamanās lieliski izcelt. Tāpēc pirms lietošanas ieteicams noskrubēt un mīkstināt lūpu ādu.

No mīnusiem ir jāmin arī lūpu sviesta noturība - tas pazūd no lūpām apmēram pēc pusstundas, atstājot pēc sevis sausuma sajūtu. Tas nozīmē to, ka balzama vietā šis sviests nederēs.

Creme Brulee 095 ir maigs nude tonis ar pavisam nelielu perlamutra spīdumu, kas lūpas padara vizuāli lielākas. Tā kā pigments nav ļoti izteikts, krāsas galarezultāts būs atkarīgs no jūsu dabīgās lūpu krāsas.

Lūpas uzreiz pēc tonālā uzklāšanas.

Lūpu kontūra attīrīta no tonālā.
Revlon Lip Butter Creme Brulee 095

Bildes ilustrē pirms/pēc rezultātu. Zīmuli es nelietoju, bet izmantoju vates kociņu, lai lūpu kontūru padarītu "asāku" notīrot tonālo, kas nokļuvis uz lūpām. Varbūt tuvplānā atšķirība nav tik krasi izteikta, bet koptēlā tā rada redzamu rezultātu.

Vai jums bija pieredze ar šiem 'sviestiem'? Vai lūpas arī pēc lietošanas palika sausas?

P.S. Klīst baumas, ka Google Reader vairs nepastāvēs. Aicinu saglabāt jūsu iemīļotos blogus citā programmā, kā piemēram Bloglovin.

Mans blogs ir atrodams:
Facebook
Twitter
Bloglovin

2 komentāri:

 1. Tev izskatās ļoti labi - tāds dabīgs veselīgu lūpu izskats :) Man pašai nav bijis Revlon lūpu sviests, kaut arī ļoti gribētu kaut kad izmēģināt.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! Tāds arī bija mērķis - nude, kas neizskatās "nedzīvi".

   Noteikti pamēģini! :) Toņu izvēle viņiem arī diezgan laba.

   Dzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...