pirmdiena, 2013. gada 6. maijs

Experiments ar Crest White Strips - baltāki zobi divās nedēļās?


Apmēram divus gadus atpakaļ, salasījusies pozitīvas atsauksmes par šo brīnumlīdzekli, iegādājos Crest balinošās strēmelītes divām nedēļām. Acīmredzamas izmaiņas zobu stāvoklī es pamanīju apmēram pēc desmitās lietošanas reizes. Mani zobi toreiz tiešām kļuva daudz baltāki, par ko arī saņēmu dažus apstiprinājumus no apkārtējiem. Ar rezultātu es biju apmierināta apmēram pusotru gadu, līdz dažus mēnešus atpakaļ izdomāju, ka tuvojoties vasarai derētu iegūt baltāku smaidu.

Pirmkārt uzreiz pamanīju izmaiņas cenas ziņā - par visu divu nedēļu balināšanas kursu izdevu 27 mārciņas (eksprespiegāde no Anglijas, bet ja ir pacietība, var pasūtīt arī no amerikāņu eBay). Otkārt, pasūtot Crest jābūt dubultuzmanīgam un cītīgi jāizstudē apraksts, lai atrastu derīguma termiņu. Daudzi pārdevēji tā arī atklāti saka - derīguma termiņš šim produktam ir iztecējis, bet rezultātu tas neietekmē. Varbūt, bet zobi tomēr ir 'dārgi' abās šī vārda nozīmēs, tāpēc dažu mārciņu starpība neko daudz neizšķir. Turklāt, apmierinošs rezultāts pēc pirmās zobu balināšanas man saglabājās apmēram pusotru gadu.

Crest piedāvā vairākus balinošo plāksnīšu veidus. Kā noprotu, visejošākie  ir 30 minūšu vienas - triju nedēļu kurss un 2 stundu vienas dienas balinošais kurss. Lai arī šis nav profesionāls produkts ar augstu aktīvo vielu koncentrāciju, es tomēr ieteiktu apsvērt 30 minūšu kursa iegādi.

Crest lietošana ir vienkārša un ērta - starplaikā starp rīta un vakara zobu tīrīšanu uz augšējiem un apakšējiem zobiem jāpiestiprina pa vienai balinošajai strēmelītei un tā jānostaigā 20-35 minūtes atkarībā no zobu jutīguma. Advanced Seal versija turas daudz stiprāk par parasto Classic, bet noņemt to ir nedaudz grūtāk.

Divas augšējās bildes - pirms, apakšējā - pēc. Bildes nav rediģētas.

Nepatīkamu izjūtu ne lietošanas laikā ne pēc tam es neizjutu, varbūt daļēji pateicoties Sensodyne zobu pastai jutīgiem zobiem. Bet, tik izteiktu rezultātu, kā pirmajā lietošanas reizē es šoreiz nemanīju. Bildē redzams smaids 'pirms' un 'pēc'. Vadoties tikai pēc subjektīvām izjūtām, zobi kļuva gaišāki par vienu - diviem toņiem, bet tik un tā, mani tas pilnībā apmierina. Mājas apstākļos nav iespējams iegūt baltākus zobus par to dabīgo toni, bet šis līdzeklis lieliski tiks galā ar kafijas, tējas, smēķēšanas vai vīna izraisītu zobu iekrāsošanos. 

P.S. Aktīvā balinošā sastāvdaļa ir ūdeņraža pārskābe. Crest jāizvairās lietot tiem, kam redzamā vietā ir zobu implants, jo tas var neiekrāsoties un radīt nevienmērīgas krāsas smaidu.

Kāda ir jūsu pieredze ar mājas zobu balināšanas metodēm? Balinoša zobu pasta, zemenes vasarā vai Crest White Strips?

7 komentāri:

 1. Es pārs reizes nedēļā daru tā - zobu birsti iemērcu sodā, tad virsū pārs pilieni ūdeņraža pārskābes un 2 pilieni citronu ēteriskās eļļiņas. Sanāk caur vakaru aptuveni ar divas nedēļas, jo aizrauties vairāk ar šādu metodi nevar, it īpaši ja zobi jūtīgi;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. un ir redzams efekts? mēģināju ar sodu, bet izturēju kādu nedēļu, jo garša sāka šķebināt :/

   Dzēst
  2. Kāds ir efekts? Par citronu eļļu esmu dzirdējusi, būs laikam arī jāsaņemas un jānopērk :)

   Dzēst
 2. Manuprāt, ja zobi ir dārgi, tad no šādām lietām tomēr ir jāizvairās, a peroksīds laika gaitā var zaudēt savas īpašības, atdalot skābekli, līdz ar to tas var ietekmēt bālinošo efektu, ne pašus zobus.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. No vienas puses es tev piekrītu. Bet no otras, tā vienmēr ir dilemma. Jebkura balināšana, arī zobārsta kabinetā, var negatīvi ietekmēt zobu emalju, bet, ja ļoti vēlas gaišāku smaidu, tad ir jāuzņemas šis risks.

   Ne visai samērīgs salīdzinājums, bet tomēr - gludeklītis bojā matus un visi to apzinās, bet tomēr lieto, jo gribas to skaistumu :) Tā arī šeit, tā ir katra brīva izvēle.

   Efekts man iepatikās, nepatīkamas izjūtas vai papildus jutīgumu neradīja, tāpēc neuzskatu, ka rezultāts nebija riska vērts.

   Dzēst
 3. Balinājusi neesmu, bet brīnos par Sensodyne. Bija man tāds periods ar jutīgiem zobiem. Pamēģināju šo pastu - sajūta, ka man mutē skābe būtu ielieta :D Drausmīgi koda un sūrstēja.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sensodyne ir daudz dažādu variāšu, kādu tu lietoji? Jocīgi, līdz šim man neviena viņu zobu pasta nepatīkamas izjūtas neizsauca.

   Dzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...